Dziękujemy za odwiedzenie strony www.cobico.pl będącej własnością Kiwa COBICO Sp. z o.o. z siedzibą w Przebieczanach, Przebieczany 529, 32-020 Wieliczka, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, KRS 0000031060, NIP 945-19-36-234, kapitał zakładowy 54 000,00 PLN. Jednocześnie informujemy, iż Kiwa COBICO Sp. z o.o. zobowiązuje się do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej oraz wszystkich podmiotów podlegających procesowi certyfikacji. Nasza polityka ochrony danych osobowych opracowana jest na podstawie polskich przepisów prawnych. Korzystanie z tej strony internetowej Kiwa COBICO Sp. z o.o. oznacza akceptację naszej Polityki prywatności, która definiuje zasady zbierania i wykorzystania danych osobowych podczas wizyty w naszej witrynie internetowej. Kiwa COBICO Sp. z o.o. wyraża zgodę, aby użytkownicy przeglądali zawartość Portalu, drukowali i kopiowali jego fragmenty dla użytku osobistego. Zabrania się wykorzystywania informacji zawartych w Portalu dla celów komercyjnych.
 
Jakie informacje zbieramy i jak możemy je wykorzystać? Zbieramy wyłącznie dane osobowe, których udzielasz nam dobrowolnie lub, które wiążą się z zapewnieniem lub ulepszeniem jakości naszych usług. Do gromadzenia Twoich danych osobowych służyć może umieszczony na stronie formularz kontaktu. Formularz daje możliwość bezpośredniej i szybkiej komunikacji z Tobą poprzez sieć internetową, co przyspiesza naszą reakcję i komunikat zwrotny. Zebrane dane wykorzystywane są jedynie do bezpośredniego kontaktu z nadawcą. Podobnie jak wiele innych witryn WWW, strona firmy Kiwa COBICO Sp. z o.o. wykorzystuje pliki „cookie” oraz inne rozwiązania techniczne do zbierania informacji dotyczących Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwę domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Wszystko po to, aby zweryfikować, które części naszej witryny cieszą się największą popularnością, na jakie strony przechodzą nasi użytkownicy. "Cookies" nie zawierają żadnych danych osobowych. Kiwa COBICO Sp. z o.o. w żadnym wypadku nie będzie sprzedawać danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. W przypadku kontroli przez uprawnione organy, Twoje dane mogą zostać udostępnione tym organom zgodnie z aktualnymi przepisami prawa w tym zakresie. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 
W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych? Kiwa COBICO Sp. z o.o. stosuje środki zapewniające dokładność, kompletność i aktualność wykorzystywanych danych osobowych użytkowników strony. Masz pełne prawo dostępu do przekazanych nam danych osobowych i ich weryfikację. Możesz zwrócić się z prośbą o usunięcie takich informacji z naszej dokumentacji w całości lub w części. Można się z nami skontaktować pod następującym adresem: Kiwa COBICO Sp. z o.o. Przebieczany 529, 32-020 Wieliczka.
 
Zmiany polityki prywatności Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na stronie www.cobico.pl.